Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Superb 2013 года

Автомобиль: Skoda Superb 2013 г.в., лимузин, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 9000 км, двигатель - 1.8 turbo бензин, комплектация - Ambition+бізнес пакет
Автор: Ігор (Украина, Ивано-Франковск)   17.12.2013

Доброго дня Шановні читачі! Я вже залишав свій відгук про цей автомобіль, та це було коли мій автомобіль проїхав 900 км, а зараз він змінився на 9000 км і мої враження теж нажаль змінилися в ГІРШИЙ БІК!!!

Почну з поганого:

1. Багажник в один прекрасний момент перестав відкриватися з ключа(((
2. Пластик на стійках між дверками почав скрипіти , це для мене ШОК!!!
3. При переїзді лежачих поліцейських чути тупий скрип передньої панелі.

Про хороше:

1. Динаміка прекрасна і тут нічого додати (до цього їздив на Мазді СХ7);
2. Стійка на трасі;
3. Розхід радує: 7л/100км по трасі 4 чол в машині 100-160 км/год, 6л/100 км по трасі 3 чол в машині 80-110 км/год, 13-11 л/100 км по місту.

На даний момент відчуття змішані, думаю їхати на сервіс хай вони вирішують ці проблеми!!! Не думаю, що вони поможуть із скрипом панелі, а з багажником зобов'язані!!!

Плюсы автомобиля: Динаміка, помірний розхід палива, розміри багажника, зовнішній дизайн.

Минусы автомобиля: Я розчарований!!!

viva-if

Ігор як Ваші справи з відкриванням багажника, вирішили? Цікаво в чому була проблема? Машинка все ж таки жорсткувата (суб'єктивна думка), чи не пов'язуєте Ви своє розчарування з жахливішими дорогами в Івано-Франківську? Що ще нового дізнались про своє авто?

Myasnik_85

Та, это ничего сташного... Вон зайдите и почитайте на дром.ру отзыв мужичка про суперб... У двери плохо закрываются, а он пишет, что типа, изоленты подмотал и нормуль, двери закрываются. А то что багажник не открывается, не разочаровывайтесь. Думаю у ОД устранят по гарантии. Напишите еще, что-нибудь об автомобиле. Просто себе тоже заказал в аналогичной комплектации (+ пару допов) перед новым годом... Обещают к концу марта.

Здоров, мої емоції вляглись ( це я про свій відгук) ) По суті автомобіль класний, проблем білше не виникало. Єдиний момент що колеса R17/225/45, які йдуть в нагрузку в Бізнес пакеті трохи не для наших доріг, буквально на 2 тиждень експлуатації загнув диск і втратив резину( На зиму кпив диски R16 .Що стосується ходової, вона мене порадувала: вночі в Житомирі на швидкості 80-100 км влетів на Ж/д перЇзд і нічого.....слава Богу) Минулого тижня поставив рекорд по розходу 5,5 л/100 км, в машині було 3 чол, середня швидкість 75 км/год ( в туман Їхали) А доречі, планую доставити 2 din магнітолу Коламбус з навігацією) Якщл ще щось цыкавить пиши)

Myasnik_85

У нас в Луганске дороги тоже не фонтан... Надо после покупки авто тоже будет задуматься о дисках на 16. Вы у ОД 16 брали? Просто там дороговато как по мне...

Те що дорого це факт) тому брав тайванський замінник із дизайном SKODA -VW. Диск до 700 грн)

Myasnik_85

Да, получается комплект = 2800 Грн. А у ОД одно колесо по моему около 3000! Их наверное президент Чехии сам отливает

Helg_Sk

Автор, не пугайте народ словами "Я розчарований!!!" Нет идеальных авто. Чем дороже, тем лучше. Среди своих одноклассников это один из лучших. И это не только мое мнение и не одно заключение специалистов.

В даному відгуку представлені моя суб'єктивна думка і явні недоліки авто на Українських дорогах!!!

vital_

Просто на сегодняшний день все производители делают машины на 200 тыс. Немцы уже давно не скрывают что двигателя делают моторы на 200тыс. У товарища на СТО висела А4 2015 года с пробегом 43тыс. и потекшим сальником двигла.А теперь вопрос какого х....я она машина такая дорогая на старте.??? Где хваленое немецкое гуаммно качество??? А двигателя 1.8 это полный пи...дец.

Тест-драйв Skoda Superb: Точечная коррекция
Точечная коррекция

Skoda провела окрестностях Вены долгожданную ездовую презентацию своего обновленного флагмана Superb. И хотя новшеств оказалось не так много, как можно было ожидать, точечная пластика и "прокачка мозгов" пошли флагманской модели из Млада-Болеслава явно на пользу.

Продажа б/у Superb

Skoda Superb 2016 Skoda Superb 17.500$ 2016 214.000 км