Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Superb 2013 года

Автомобиль: Skoda Superb 2013 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 900 км, двигатель - 1.8 turbo бензин, комплектация - Ambition+Бізнес пакет
Автор: Igor (Украина, Ивано-Франковск)   20.09.2013

Доброго дня шановні автолюбителі))). При виборі даного автомобіля я обійшов всі автосалони і огляну всі автомобілі цього класу (окрім Мереседес, Ауді, ВМW, Porche). І от я зробив свій вибі - Шкода суперб. На мою, мабуть суб'єктивну думку цей автомобіль є оптимальним вибором в своєму класі якщо в кишені є 31000$. Проїхавши 900 км тільки позитивні емоції: розхід по трасі 4.8-6.0 л, по місу 10.5-11 л, машина дуже м'ягка (хоча в мене диски 17 і резина 45) , комфортна, а багажник це просто... клас!!! Що стосується динаміки мотору, нажаль нічого не можу сказати бо ще обкатую до 3000 тис км і сильно не газую))).

Плюсы автомобиля: Ціна-Якість.

Минусы автомобиля: Трохи пробивається шум передніх коліс.

Совет покупателю: Беріть авто з автоматичною коробкою передач.

vya4ek

А чому ж взяв на механіці?

яворский

Написал же "было только 31тыс"

Тест-драйв Skoda Superb: Superb 2013 - моложе лицом, бодрее духом
Superb 2013 - моложе лицом, бодрее духом

Обновленный Skoda Superb впервые предстал перед публикой в Шанхае в апреле 2013 года. Но среди пестрого разнообразия новинок толком рассмотреть обновления модели мы не успели. Поэтому InfoCar.ua с удовольствием принял приглашение Skoda на более подробный тест-драйв Superb FL в Австрии.

Продажа б/у Superb

Skoda Superb 2016 Skoda Superb 17.500$ 2016 214.000 км