Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Superb 2012 года

Автомобиль: Skoda Superb 2012 г.в., лифтбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 160000 км, двигатель - 1.8 turbo бензин
Автор: Роман (Украина, Ивано-Франковск)   11.01.2018
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 7.0 л/100км, средний: 8.0 л/100км

Доброго дня. Даним авто користуюсь вже 5 років. Придбав авто в офіційного диллера. Шукав автомобіль для сім'ї, обирав між пежо 508, кемрі, мондео і звісно супербом. Ціна усіх цих автомобілів була приблизно одинаковою, але оглянувши їх та провівши тест-драйв разом із дружиною, зупинитись на шкоді.

Перше враження: ПРОСТО ВЕЛИТЕНСЬКИЙ САЛОН))). Машинка класна, але звісно є свої маленькі мінуси. В модифікації вказана помилка: у мене 6-мкп.

Комплектація простенька: звичайна магнітола, датчик світла, двох зональний клімат, склопідйомники...

ДВИГУН: Це в мене перший автомобіль з турбіною. Гарне відчуття на обгонах, швидко набирає оберти, за весь період експлуатації претензій не маю, окрім "поїдання масла". Перші 130000 пробігу, від заміни до заміни (15000км), доливав 0.5літри. В подальшому 1літру, якщо бувають поїздки в інші області і приходиться літати 120-140км/год. (гадаю поліція не прочитає цього))) доливав і 1.5літри. Ну це єдиний великий мінус по двигуну.

КОРОБКА: ... не маю що сказати. Супер.

ХОДОВА: Я б не сказав що машина така м'ягка як розказують, але все ж комфорна навіть дуже. Чесно кажучи свого "літака" я не жалів на дорогах тому десь на 100000 прийшлося замінити передні амортизатори, опорні підшипники і задні відбійники амортизаторів, одним словом за 5000грн. зробив (не оригінальні з/ч). Зараз вже 163000 і наче все добре.

САЛОН: як я вже сказав він великий. Дуже комфортно для задніх і передніх пасажирів. Багажник шикарно великий (зручно за покупками їхати))). Не подобається що передні та бокові стійки обшиті матері. Я курець, тому часто відкриває вікно і під впливом дощу, пилюки бокові стійки з певним часом стає брудна, витерти ганчіркою не можливо, тому треба хімчистку.

Машина хороша. Відносно витрат палива то я не шумахер і не пенсіонер)))

Плюсы автомобиля: Довго писати.

Минусы автомобиля: Нічого серйозного. Після 5 років експлуатації коштує на 50% дешевше, я про б/у.

Совет покупателю: Якщо нова, то не має що думати - КУПЛЯЙТЕ. Якщо б/у добре провіряйте і також КУПЛЯЙТЕ.

Тест-драйв Skoda Superb: Внутренняя борьба
Внутренняя борьба

Второе поколение Skoda Superb способно подбить на измену даже самых преданных поклонников марки Volkswagen. На ключевом для концерна VW европейском рынке Skoda играет роль догоняющего бренда.

Продажа б/у Superb

Skoda Superb 2012 Skoda Superb 12.600$ 2012 160.000 км