Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Superb 2013 года

Автомобиль: Skoda Superb 2013 г.в., седан, роботизированная с 2 сцеплениями коробка передач, Передний привод , пробег - 500 км, двигатель - 1.8 turbo бензин, комплектация - Ambition+Бізнес пакет
Автор: Віталій (Украина, Киев)   09.12.2013

Привіт всім щасливим власникам SuperB і тим хто читає цей відгук! Хоч і пробіг у мене лише 500 км, але так як за кермом вже більше 20 років, а автопарк в минулому досить різноманітний хочу поділитися враженнями. Зразу скажу, що люблю німецькі авто, і тому що шкода має до німців якесь відношення а грошей більше не мав можливості віддати за машинку, зупинився на SuperB.

Своїм вибором задоволений на 99%, а 1% лишаю для того щоб хотілось в майбутньому купити ще краще авто. Якість автомобіля на високому рівні, всі внутрішні деталі – пластік, нікель, оббивка сидінь і все інше зроблені добротно. Це відчуваєш коли сидиш в середині і запах салону приємний і не ріже тобі нюх, як це було в інших машинах коли я обходив автосалони.

Машина відчувається великим, важким, зібраним, суцільним куском, яким як виявляться, досить легко, я би навіть сказав по іграшковому, керувати.

Переживав за розхід, але бачу що десь приблизно так як заявлено заводом. 500 км проїхав по Києву, не виїжджаючи за місто - середній розхід комп показав 10.9, чим приємно здивований.

Дуже подобається адаптивне світло потрібна штука, щось правда не працює датчик дощу, але можливо ще щось не донастроєно в менюшці.

А ще більше порадувала динаміка авто. Хоч і не маю можливості добряче притиснути педаль газу, обкатка, але коли бачиш як вона з легкістю набирає швидкість не віриться що вона важить більше 1.5 т а в багажнику возяться 4 зимових колеса, які чекають на перезувку (до речі 4 колеса ввійшли як то кажуть «со свистом»).

Перед покупкою читав в неті про погану шумоізоляцію – не правда. Як на мене шумоізоляція хороша, це я зауважив коли їхав з дружиною і можна було розмовляти навіть шопотом.

Поки що єдиним мінусом можу назвати деяку жорсткість, чекав, що машина буде більш м’якшою, але це не критично. Все ж таки пакет «Погані дороги» має і свої мінуси.

Не вистачає парктроніка. Ніколи не думав, що він буде мені потрібен, а тепер було б непогано з ним. Так як з парковками в Києві самі знаєте як, деколи приходиться виходити з машини і дивитись скільки ще там. Але думаю що це так буде на перших порах, привикну.

Ще хотілось б поміняти магнітолу, у мене простенька «SWING». Найшов Kenwood непоганий, але ще думаю, бо найти хороших майстрів на установку не знаю де в Києві, наші жуліки можуть таке на установлювати. Збираюсь скоро в Польщу, вже навіть думав там це зробити на сервісі.

Плюсы автомобиля: Надійність. Динаміка. Легкість в керуванні.

Минусы автомобиля: Дещо жорстка, для такого великого і важкого седану хочеться більше комфорту.

Совет покупателю: Хороший автомобіль, вартує своїх грошей. При покупці задумайтесь про парктронік ну і якщо є можливість замовляйте мультимедіа з заводу.

Дядя федя

Виталий а вы уверены что у вас есть пакет плохие дороги?? На амбишн + бизнес пакет его не ставят так как там r17 а он с пакетом не идет. У меня такой же суперб и пакета на нем нет))) так что вы еще не ездили на жесткой машине.

Офіційна (усна) відповідь працівника "Єврокар": "Всі автомобілі для України йдуть з пакетом "Погані дороги" куди входить збільшений дорожній просвіт - 162мм." Дорожній просвіт у мене точно не 140мм, а інше я не перевіряв. Думаю що R17 тут ролі не грає ніякої.

Тест-драйв Skoda Superb: Точечная коррекция
Точечная коррекция

Skoda провела окрестностях Вены долгожданную ездовую презентацию своего обновленного флагмана Superb. И хотя новшеств оказалось не так много, как можно было ожидать, точечная пластика и "прокачка мозгов" пошли флагманской модели из Млада-Болеслава явно на пользу.

Продажа б/у Skoda

Skoda Superb 2016 Skoda Superb 17.500$ 2016 214.000 км