Модельный ряд Skoda

Отзыв о Skoda Superb 2010 года

Автомобиль: Skoda Superb Combi 2010 г.в., универсал, механическая коробка передач, Передний привод
Автор: Вадим (Украина, Киев)   06.03.2011

Скажу зразу я не маю ще автомобіля. Але цікавлюсь новинками ринку, та автомобілями загалом. Автомобіль на мою думку не поганий, адже можна вважати, що це “Німець” . Адже мотор та техніка Німецькі. Автомобіль хоча Шкода але виглядає пристойно. Універсал на мою думку це + адже простір зайвим не буває. Гама моторів також багата, всі мотори від Фольксвагена, є від1, 8 до 3, 6л бензинові. А також дизелі саме ці мотори я вважаю актуальними на сьогоднішній день , для нашої кроїни. Адже пальне кожного дня дорожчає. Кулькура роботи теперішніх дизелі а вважаю на високому рівні. Вони працюють достатньо тихо.

Минусы автомобиля: Недолік автомобілів Концерну Фольксваген. Це те, що вони потребують лише Рекомендованого мастила. Ціна на яке порівняно з іншими досить сильно відрізняється. Я на автомобілі не їздив, І недоліків з точки зору техніки сказати не можу.

вот недавно взял тест драйв СуперБ, автомат, 1,8. Сам владелец хонда сивик 5Д, 1,8 автомат. Отзыв поверхностный позитивный, скорость набирает быстро, моментально реагирует на нажатие педали газа (что и обещано производителем), на дороге по ощущениям как крейсер, выворот руля отличный, мой рост 172, места сзади остается очень много, что даже задумываюсь, нужно ли мне столько свободного места. Не очень нравится индеец на капоте и приходят мысли о Фольксе, так как в нашей стране машина носит имиджевый характер, хотя это лишь бздык..

Тест-драйв Skoda Superb: Универсалиссимо!
Универсалиссимо!

Все больше людей отправляется в отпуск на автомобилях и универсал для этого самый что ни на есть подходящий кузов.

Продажа б/у Superb

Skoda Superb 2016 Skoda Superb 17.500$ 2016 214.000 км